REKLAMA

Collegium Civitas – nowoczesna uczelnia zlokalizowana na 12. piętrze PKiN – oferuje studentom unikatowe specjalności, takie jak cyberbezpieczeństwo, neurozarządzanie, kryminologia, analityka danych, big data i kodowanie.

Collegium Civitas wyróżnia wysoki poziom umiędzynarodowienia, praktyczne podejście do kształcenia wyższego oraz kadra światowej klasy ekspertów. – Nasze studia mają swój unikatowy, interdyscyplinarny profil. Podejmujemy tematy, które dopiero pojawiają się w Polsce, i kształcimy liderów w tych obszarach. Ministerialne badania ekonomicznych losów absolwentów ELA potwierdzają, że absolwenci Collegium Civitas doskonale radzą sobie na rynku pracy, rozwijając się w wybranych specjalizacjach – mówi rektor Collegium Civitas prof. Stanisław Mocek.

Student w centrum uwagi

Kandydaci mają możliwość samodzielnego skonstruowania toku studiów, korzystania z bogatej oferty zajęć dodatkowych, a także realizacji pomysłów, które mogą mieć korzystny wpływ na ich przyszłą karierę zawodową. Uczelnia oferuje bogaty system stypendialny pozwalający obniżyć koszty nauki i rozpocząć wymarzone studia. Stypendia można uzyskać zarówno za wysoką średnią, jak i osiągnięcia sportowe, naukowe czy artystyczne.

– Collegium Civitas to uczelnia, którą wyróżnia praktyczny wymiar studiowania oraz wyjątkowa relacja mistrz-uczeń. Znaczna część zajęć jest realizowana w formule warsztatów. Z wykładowcami współpracujemy indywidualnie: dzielą się z nami swoimi spostrzeżeniami, udzielają wskazówek, a my zdobywamy bezcenne doświadczenie. – mówi Sofia, studentka stosunków międzynarodowych.

Podwójny dyplom i kariera za granicą

Porozumienia z zagranicznymi uniwersytetami (Anglia Ruskin University, Suleyman Demirel University i West Virginia University) umożliwiają studentom uzyskanie podwójnego dyplomu magisterskiego. Lektoraty w pracowniach EMPIK-u przygotowują do udziału w programie Erasmus+, projektach edukacyjnych realizowanych np. w Belgii, Francji, Hiszpanii, Kanadzie, Niemczech, USA czy Wielkiej Brytanii oraz otwierają możliwości podjęcia pracy w każdym zakątku świata.

Nowoczesna oferta edukacyjna „szyta na miarę”

Uczelnia oferuje studia I i II stopnia – ponad 50 specjalności na czterech kierunkach (w języku polskim i angielskim), studia dwujęzyczne polsko-angielskie i studia podyplomowe. – Co roku w ofercie edukacyjnej pojawiają się nowe specjalności, stworzone w oparciu o analizy potrzeb pracodawców, zmiany zachodzące na rynku pracy, bieżące i przyszłe wyzwania społeczno-gospodarcze oraz nowe trendy technologiczne i rozwojowe – zaznacza rektor Collegium Civitas.

Zapotrzebowanie rynkowe na wysokiej klasy specjalistów ds. zapewnienia bezpieczeństwa w cyfrowym otoczeniu zaowocowało utworzeniem specjalności Cyberbezpieczeństwo. Zajęcia, m.in. z zakresu zapobiegania cyberprzestępczości i cyberterroryzmowi, Big Data czy bezpieczeństwa systemów teleinformatycznych, prowadzone są przez najlepszych ekspertów, praktyków z wieloletnim doświadczeniem w sektorze prywatnym i w administracji publicznej.

Z kolei na innowacyjnych studiach Przywództwo i neurozarządzanie studenci uczą się technik negocjacyjnych i mediacyjnych oraz zdobywają umiejętności zarządzania w sytuacjach kryzysowych.

Wkrótce rozpocznie się też nabór na prowadzone w całości online studia MBA.

Studia dualne – nauka i praca w jednym

Program studiów dualnych Marketing internetowy i e-commerce jest realizowany we współpracy z ekspertami ze Związku Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska. Studia łączą zajęcia akademickie w siedzibie Collegium Civitas z zajęciami praktycznymi w IAB Polska oraz płatnymi stażami u największych pracodawców branży internetowej. – W trakcie całego toku studiów aż 9 miesięcy zarezerwowano na staże. Dzięki takiej formule student zyskuje szansę na stworzenie wdrożeniowej pracy dyplomowej będącej z jednej strony odpowiedzią na konkretne zapotrzebowanie branży, a z drugiej – początkiem kariery zawodowej – mówi prof. Małgorzata Baran, kierownik specjalności.

Komfort studiowania w centrum Warszawy

Siedziba uczelni znajduje się w Pałacu Kultury i Nauki, do którego można łatwo dotrzeć różnymi środkami transportu publicznego, także z podwarszawskich miejscowości. Ogromnym plusem jest też bogata oferta kulturalno-rozrywkowa – po zajęciach można pójść do kina, wystawę lub spektakl.

– Serdecznie zapraszam do wspólnego odkrywania magii studiowania w Collegium Civitas, do odbycia pasjonującej intelektualnej podróży, podczas której przewodnikami będą wybitni wykładowcy. W międzynarodowej atmosferze, razem z kolegami z całego świata, będziemy poszukiwać rozwiązań, dzielić się spostrzeżeniami oraz rozbudzać kreatywność  – mówi rektor Collegium Civitas.

Przekonaj się, co kryje XII piętro PKiN!

Obszary kształcenia:

# Zarządzanie i marketing
# Nowe media i dziennikarstwo
# Psychologia i coaching
# Bezpieczeństwo i analiza informacji
# Socjologia, kultura i sztuka
# Stosunki międzynarodowe i dyplomacja

Studia w języku polskim, angielskim oraz dwujęzyczne (polsko-angielskie).

W ofercie również zajęcia dla najmłodszych (Collegium Dziecięce), kursy i warsztaty dla licealistów (Collegium Wiedzy) oraz zajęcia dla seniorów (Uniwersytet Trzeciego Wieku).

Partner Merytoryczny
Rankingu Szkół Wyższych 2019

Partner Medialny
Rankingu Szkół Wyższych 2019