REKLAMA

W samym sercu Warszawy, na XII piętrze Pałacu Kultury i Nauki, mieści się Collegium Civitas, nowoczesna uczelnia o ugruntowanej pozycji na rynku edukacyjnym. Co nas wyróżnia? Przede wszystkim praktyczne podejście do kształcenia docenione m.in. przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa

Wyższego, unikatowe w skali kraju specjalności stworzone we współpracy z pracodawcami oraz wysoki poziom umiędzynarodowienia. Rezultat? Jak wynika z ministerialnych badań ELA, nasi absolwenci z łatwością znajdują pracę w interesujących ich branżach.

Miejsce, gdzie spełniają się marzenia, a pasja zamienia się w sukces

Collegium Civitas jest uczelnią otwartą na swoich studentów. Wychodzimy naprzeciw potrzebom kandydatów i umożliwiamy im samodzielne konstruowanie toku własnych studiów. Tworzymy przestrzeń do rozwoju zainteresowań i talentów oraz oferujemy wsparcie w zakresie realizacji marzeń i planów, które mogą mieć korzystny wpływ na karierę zawodową studentów. Jednym z najnowszych, zrealizowanych z sukcesem projektów studenckich jest Radio Pałacc, rozgłośnia mieszcząca się na VII piętrze Pałacu Kultury i Nauki. Radio powstało w wyniku współpracy studentów kierunku Dziennikarstwo i nowe media Collegium Civitas oraz Romana Kurkiewicza, wykładowcy uczelni, znanego i cenionego dziennikarza Radia TOK FM. W chwili obecnej, studenci planują pierwsze audycje, teksty oraz materiały wideo.

Radio Pałacc, projekt doradczy „K jak Kariera, Karierą w Przyszłość”, konferencje koła 3D-Diplomacy oraz działalność Akademii Sukcesu Collegium Civitas realizowanej przez organizacje studenckie i koła naukowe we współpracy z uczelnianym Centrum Karier, to tylko wybrane przykłady przedsięwzięć, które powstały dzięki indywidualnej współpracy studentów z wykładowcami w ramach wyjątkowej relacji mistrz – uczeń.

Twoi mistrzowie i mentorzy – eksperci z międzynarodowym doświadczeniem

W Collegium Civitas spotkasz wykładowców posiadających międzynarodowe doświadczenie zdobyte w dyplomacji, renomowanych instytucjach publicznych i administracji, firmach czy mediach. W zależności od wybranej specjalności Twoje zajęcia prowadzą: Jacek Żakowski – publicysta i komentator tygodnika „Polityka”, Joanna Berendt – dziennikarka „New York Timesa”, prof. Krzysztof Zanussi – reżyser filmowy i teatralny, prof. Paweł Dobrowolski – były ambasador w Kanadzie i na Cyprze, pięciokrotny rzecznik prasowy MSZ, dr Krzysztof Liedel – ekspert ds. bezpieczeństwa i zwalczania terroryzmu międzynarodowego, dr Kerry Longhurst – laureatka prestiżowych grantów Jean Monnet i najlepiej oceniany przez studentów, orientalista, archeolog i dyplomata, ambasador Grzegorz Dziemidowicz.

Praktyczne zajęcia, które wspierają Twój rozwój zawodowy

Naszym celem jest kształcenie na najwyższym poziomie przyszłych liderów życia społecznego, politycznego i gospodarczego, a także przygotowanie absolwentów do efektywnego kształtowania własnej ścieżki kariery. Z tego względu znaczna część zajęć na wszystkich kierunkach ma wymiar praktyczny i jest realizowana w formule warsztatów. Nasi studenci przygotowują biznesplany, prezentacje, prowadzą negocjacje, przedstawiają hipotezy, prowadzą badania i samodzielne projekty. Zdobytą wiedzę testują w trakcie krajowych i zagranicznych praktyk oraz płatnych staży.

Podwójny dyplom i kariera za granicą

Porozumienia z brytyjską państwową uczelnią Anglia Ruskin University w Cambridge oraz West Virginia University w Stanach Zjednoczonych umożliwią Ci uzyskanie podwójnego dyplomu magisterskiego. Jeśli już dziś myślisz o pracy poza granicami Polski, możesz wybrać tryb studiów w języku polskim i angielskim lub wyłącznie w języku angielskim. Lektoraty w specjalistycznych pracowniach EMPIK-u przygotują Cię do udziału w międzynarodowym programie Erasmus+, projektach edukacyjnych realizowanych w Belgii, Francji, Hiszpanii, Kanadzie, Niemczech, Szwecji, USA, Wielkiej Brytanii i Włoszech oraz otworzą możliwości podjęcia pracy w każdym zakątku świata.

Doskonała lokalizacja uczelni w samym centrum Warszawy – w Pałacu Kultury i Nauki (VII-XII piętro) – sprawia, że dojazd na zajęcia jest dogodny i szybki. Dodatkowo na terenie obiektu możesz korzystać z bogatej oferty restauracji, barów, sklepików, kawiarni, a po zajęciach pójść do kina, na wystawę lub na przedstawienie teatralne.

Przekonaj się, co kryje XII piętro PKiN! Odkryj magię studiowania!

Obszary tematyczne:

# Zarządzanie i marketing
# Nowe media i dziennikarstwo
# Psychologia i coaching
# Bezpieczeństwo i analiza informacji
# Socjologia, kultura i sztuka
# Stosunki międzynarodowe i dyplomacja

Studia w języku polskim, angielskim oraz dwujęzyczne (polsko-angielskie)

REKRUTACJA TRWA! Sprawdź szczegóły: www.civitas.edu.pl

Partner Merytoryczny
Rankingu Szkół Wyższych 2018

Partnerzy Medialni
Rankingu Szkół Wyższych 2018