Studia to nie jest tylko jednostronna komunikacja: nauczyciel-student. To także wymiana doświadczeń i wzbudzanie kreatywności oraz samodzielności. A przede wszystkim wspaniały czas przyjaźni na całe życie. W Grupie Uczelni Vistula to bilet w niesamowitą, międzynarodową podróż w przyszłość.

Już przy wejściu do kampusu Grupy Uczelni Vistula witają nas twarze studentów z 60 krajów świata. Wokół słychać ożywione rozmowy w kilkunastu językach. Uczelniany hall to nie tylko miejsce spotkań, ale także tablica ogłoszeń o warsztatach, ciekawych wydarzeniach oraz wykładach z udziałem wybitnych osobistości z całego świata. Do tego prawdziwa galeria sztuki, gdzie można podziwiać prace studentów i wykładowców Europejskiego Wydziału Sztuk.

Nie mieścisz się w formacie zwykłej Uczelni? Wybierz studia w Grupie Uczelni Vistula!

GUV jest obecnie najszybciej rozwijającym się zespołem niepublicznych szkół wyższych w Polsce. W jej skład wchodzą docenione w rankingach warszawskie uczelnie: Akademia Finansów i Biznesu Vistula (AFiB Vistula) i Szkoła Główna Turystyki i Rekreacji (SGTiR), a także Wyższa Szkoła Handlowa (WSH) we Wrocławiu. Z 25-letnim doświadczeniem w kształceniu akademickim, rekordowym umiędzynarodowieniem, wybitną i nastawioną na potrzeby studenta kadrą, w pełni odpowiada wymaganiom globalnego rynku.

Grupa Uczelni Vistula w liczbach

  6000 studentów
  62 000 absolwentów
  60 krajów pochodzenia kandydatów
  33 programy studiów I i II stopnia
  6 programów University of London
  27 kierunków studiów podyplomowych
  1 seminarium doktorskie z ekonomii
  3 programy MBA
  28 500 m2 powierzchni kampusu w Warszawie

Otwórz drzwi do biznesu lub zostań inżynierem AKADEMIA FINANSÓW I BIZNESU VISTULA (AFiBV)

AFiBV to renomowana uczelnia o profilu biznesowo-finansowym, doceniona przez międzynarodowe organizacje: EFMD, CEEMAN, WACE i IAU. Kształci także przyszłych informatyków oraz inżynierów budownictwa i architektów. Co roku znajduje się w pierwszej piątce najlepszych uczelni niepublicznych magazynu Perspektywy. Od lat zajmuje również wiodącą pozycję pod względem umiędzynarodowienia.

Na czele uczelni stoi prof. dr. hab. Witold Orłowski - uznany w kraju i za granicą ekonomista.

Prestiżowy dyplom prosto z Londynu UNIVERSITY OF LONDON

AFiBV jako jedyna uczelnia w Polsce oferuje studia University of London International Programmes - we współpracy z University of London / London School of Economics. Od 1858 r. uczelnia wykształciła ponad 54 tysiące absolwentów w niemal 190 krajach, w tym m.in. laureata Nagrody Nobla Nelsona Mandelę.

Stopą na ziemi, głową w chmurach EUROPEJSKI WYDZIAŁ SZTUK AFiBV

Europejski Wydział Sztuk AFiBV kontynuuje 25-letnią tradycję Europejskiej Akademii Sztuk w Warszawie, która została utworzona przez czołowego polskiego malarza, prof. dr hab. Antoniego Fałata. Dziś to współczesny, międzynarodowy i prężnie działający wydział kształcący przyszłych inżynierów, architektów i urbanistów oraz artystów i grafików.

Gotowi na niesamowitą podróż? SZKOŁA GŁóWNA TURYSTYKI I REKREACJI (SGTiR)

SGTiR jest nowoczesną uczelnią biznesową, przygotowującą absolwentów do pracy w tworzeniu i zarządzaniu przedsiębiorstwami turystycznymi czy rekreacyjnymi. Uplasowała się na 1. miejscu wśród niepublicznych szkół wyższych kształcących na kierunkach turystycznych o profilu akademicko-praktycznym (ranking Wiadomości Turystycznych, 2016).

hello future 2Na czele uczelni stoi dr. hab. Jolanta Żyśko, prof. SGTiR - członek zarządu Europejskiego Stowarzyszenia Zarządzania Sportem.

Dlaczego powinieneś wybrać Grupę Uczelni Vistula?

  Dyplom prestiżowego University of London
  Światowej klasy eksperci z Polski i zagranicy
  Studia mobilne w dowolnym czasie i miejscu
  Partnerskie relacje wykładowca-student
  Rozwijanie przedsiębiorczości i kreatywności
  Międzynarodowa i twórcza atmosfera
  Doskonałe warunki do uprawiania sportu
  Wsparcie w wejściu na rynek pracy - ścisła współpraca z biznesem

 

Rekrutacja trwa!


Szczegółowe informacje:
AFiB Vistula www.vistula.edu.pl,
SGTiR www.sgtir.edu.pl,
WSH www.handlowa.eu

Liczysz się Ty i Twoja przyszłość!

Grupa Uczelni Vistula

Partner merytoryczny

Patroni medialni

logo PAP

dziennik gazeta prawna